اسامی نامزدهای سومین دوره انتخابات هیات مدیره نظام صنفی رایانه ای خراسان رضوی

 انتخابات در روز دوشنبه مورخ 30/8/90 از ساعت 17 الی 20 در محل سازمان مدیریت صنعتی - نمایندگی شرق واقع در مشهد خیابان احمداباد - خیابان بعثت تقاطع بعثت با ناصرخسرو برگزار خواهد شد

اسامی نامزدهای سومین دوره انتخابات هیات مدیره – شاخه شرکتها

(  تعداد 9 – نه  نفر به عنوان عضو اصلی و 2- دو  نفر به عنوان عضو علی البدل  انتخاب خواهند شد )

 

شماره عضویت

نام  نماینده شرکت

نام شرکت ( عضو حقوقی )

1

51010025

محمدوحید اسدی شهیدی

فن آوری اطلاعات آفتابگردان

2

51010001

شیرین اصولی قره آغاجی

مهندسی داده پردازان معاصر

3

51010009

ایرج لایق

راهبر نیروی خراسان (رانیر)

4

51010035

احسان مستأجر حقیقی

راهبر سیستم آرین

5

51010141

مهدی سروش

پویا نگار سامان

6

51010170

فرزاد فرهوش

مشاور نرم افزار محک

7

51010082

سیدمهدی علاقه بند

مشاورین داده گستر توس

8

51010060

مسعود نبئی

سازه پرداز فرم

9

51010034

سیدیوسف حسینی

صنایع البرز رایانه خراسان

10

51010007

حسین نیک بین

ارتباطات فراگستر شرق

11

51010013

رضا سرطائی

پاسارگاد کیان

12

51010044

محمود خاکباز

مهندسی کامپیوتر تحلیلگران خراسان

13

51010018

محمدعلی خانزاده

پژوهش رسا خراسان

14

51010102

عباسعلی بادیانی

موسسه آموزشی پژوهشی پدیده بارثاوا

15

51010081

کاظم داعی

مشاوران مدیریت کامپیوتر خراسان

16

51010092

سید جاهد امینی

توس تکنولوژی

17

51010023

محسن نیک فرجام

پرتو نیما رایانه مشهد

اسامی به ترتیب اولویت مراجعه جهت ثبت نام می باشد

 اسامی نامزدهای سومین دوره انتخابات هیات مدیره – شاخه فروشگاه ها

(  تعداد سه  نفر به عنوان عضو اصلی و یک نفر به عنوان عضو علی البدل  انتخاب خواهند شد )

 

شماره عضویت

نام عضو فروشگاهی

نام واحد صنفی

1

51020053

مهندسی کامپیوتر طوس

فربد قاسمی طوسی

2

51020079

گسترش صنعت رایانه

حسین قریب

3

51020081

بازرگانی کامپیوتر رزایران

حمید رضا وجودی

4

51020028

کامپیوتر عام

ابتین امینی

5

51020027

علی کفشدار طوسی

کامپیران

اسامی به ترتیب اولویت مراجعه جهت ثبت نام می باشد

 اسامی نامزدهای سومین دوره انتخابات هیات مدیره – شاخه مشاورین حقیقی

(  تعداد دو  نفر به عنوان عضو اصلی و یک نفر عضو علی البدل انتخاب خواهند شد )

 

شماره عضویت

نام عضو مشاورو ناظر

محل کار  

1

51030205

کاوه   یزدی نژاد

مجمع امور صنفی مشهد

2

51030071

فرامرز   کلانتری

شرکت سازه سامان اطلاعات

3

51000363

محمد رضا   سمیعی

شهرداری مشهد

4

51030307

محمد علی   چوپانیان

صدا و سیما ی خراسان رضوی

5

51030257

علیرضا   مهردوست

 

6

51030298

پیام   ندائی

انجمن مدیران صنایع خراسان

7

51030498

سید علی   حسینی

مخابرات خراسان

اسامی به ترتیب اولویت مراجعه جهت ثبت نام می باشد

 اسامی نامزدهای بازرس هیات مدیره  

( یک نفر به عنوان بازرس اصلی و یک نفر به عنوان بازرس علی البدل انتخاب خواهند شد )

 

شماره عضویت

نام عضو مشاور

نام واحد صنفی

1

51010069

ابراهیم حسین زاده

شرکت بیتا سیستم شرق

2

51030347

شهرام کاظمیان

شاخه مشاورین

3

51010089

محمد رضا گلزی

شرکت سیستمهای طلایی شرق

4

------------

امیر اسدا ... تفتی

خارج از اعضاء صنف

اسامی به ترتیب اولویت مراجعه جهت ثبت نام می باشد

 

/ 0 نظر / 18 بازدید