پایان خوب کامکس 2010 مشهد : غرفه داران ، مجریان راضی بودند

مراسم اختتامیه دوازدهمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر، تجارت الکترونیک ، اینترنت و ماشینهای اداری COMEX 2010)) و سومین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی عصر روز جمعه  دوم بهمن ماه در سالن کنفرانس نمایشگاه بین المللی مشهد با حضور غرفه داران نمونه و مسئولین  نمایشگاه بین المللی مشهد و اعضاء هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای خراسان رضوی و تنی چند از مسئولین و مقامات استانی برگزار گردید . در جلسه اختتامه با توجه به برگزاری خوب و رضایت بخش نمایشگاه انتقاد جدی به برگزاری نمایشگاه مطرح نشد و فقط به زمان انتخاب شده برای برگزاری نمایشگاه کامکس و همچنین نحوه حضور مخاطبین متخصص ایراداتی ارائه گردید و به نظر می رسید غرفه داران از برگزاری نمایشگاه کامکس امسال رضایت خوبی داشتند . مدیران و مجریان نمایشگاه نیز از برگزاری نمایشگاه همانند غرفه داران اعلام رضایت نمودند.

مهندس سید محمد سیدی مدیرعامل نمایشگاه بین المللی مشهد ضمن تقدیر و تشکر از کادر اجرائی نمایشگاه کامکس 2010 و سازمان نظام صنفی رایانه ای خراسان رضوی به لحاظ برگزاری مطلوب و موفقیت آمیز نمایشگاه کامکس 2010  از غرفه های برتر شرکت کننده در نمایشگاه نیز تقدیر و تشکر نمودند.

آقای مهندس سیدی از حضور فعالانه دانشگاه فردوسی مشهد در نمایشگاه و برگزاری همایش های تخصصی مفید و موثر تقدیر و تشکر نمودند یاد آور میشود که در نمایشگاه کامکس 2010 مشهد برای اولین با مرکز کامیشوتر و آمار و اطلاعات دانشگاه و مرکز آپای دانشگاه در نمایشگاه شرکت و متولی برگزاری همایش ها تخصصی آن بودند . در همین خصوص از زحمات آقای دکتر محسن کاهانی عضو هیات علمی و دانشیار گروه کامپیوتر و مدیر مرکز کامپیوتر دانشگاه و رئیس مرکز آپای دانشگاه تقدیر و تشکر گردید.

مهندس شهریار آل شیخ معاون نمایشگاه بین المللی مشهد نیز در گزارشی از اجراء و پیاده سازی تعدادی از طرحهای توسعه نمایشگاه بین المللی مشهد تا سال آینده برای هر چه بهتر برگزار گردیدن نمایشگاه های بعدی خبر داد .

همچنین در جلسه اختتامیه کامکس 2010 مشهد آقای مهندس عیسی نجفی رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای خراسان رضوی نیز از حضور فعالانه فعالین حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشهد و سراسر کشور  در نمایشگاه تقدیر و تشکر نمودند. ضمنا گزارشی از نحوه داوری شرکت کنندگان اولین جشنواره فروشگاه های الکترونیکی ارائه نمودند. یاد آور میشود که در اولین جشنواره فروشگاه های الکترونیکی تعداد 30 شرکت شرکت نموده بودند که هیات داوران پس از بررسی سه سایت برتر فعال در حوزه تجارت الکترونیک و فروشگاه های الکترونیکی را نامزد دریافت لوح  و سایت برتر تشخیص داد. آقای نجفی دو رخداد حضور مرکز کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد  در یک نمایشگاه تجاری و همچنین برگزاری اولین جشنواره فروشگاه های الکترونیکی را از اتفاقات مهم و مفیذ معرفی نمودند بعلاوه ، علاوه بر حضور پررنگ غرفه داران از اقصی نقاط کشور شرایط خوب جوی نیز بر خلاف سالهای قبل ، امسال مجال و موقعیت را برای مخاطبین متخصص و عمومی نمایشگاه برای استقبال از نمایشگاه ایجاد نمود. به نحویکه مراجعین نیز استقبال بی سابقه ای از نمایشگاه داشتند.

در پایان مراسم اختتامیه  به نمایندگان غرفه های برتر به رسم یادبود لوح و هدایایی  تقدیم گردید . همچنین سه سایت برتر شرکت کننده در اولین جشنواره سایت های برتر تجارت الکترونیک  نیز به شرح زیر معرفی و جوائز و لوح خود را دریافت نمودند.

رتبه اول

www.rayaneh.com 

روابط عمومی

سازمان نظام صنفی رایانه ای خراسان رضوی

رتبه دوم

www.digikala.com

رتبه سوم

www.aftabbazar.com

/ 0 نظر / 18 بازدید